Boeken over New York
Boeken over New York, daar zijn er genoeg van! Over de geschiedenis, de verschillende culturen of de showbizz: over New York raken schrijvers nooit uitgepraat. Maar welke zijn nou het leukst? Ik heb een paar leuke boeken voor u op een rijtje gezet, waarmee u veel over New York kunt leren. Elk boek heeft een andere invalshoek en ondertussen kunt u inspiratie opdoen voor bezienswaardigheden in de stad. Het is dus niet alleen erg leuk om te lezen, maar ook handig voor wanneer u naar New York gaat. Er staan tips in en u weet waar u zijn moet voor de leukste eettentjes. Verder zal uw reisgezelschap zich na het lezen van een van de boeken verbazen over uw kennis van New York!
New York, de gedroomde stad
Sinds 2006 woont RTL Nieuws correspondent Erik Mounthaan in New York en is inmiddels een echte New Yorker geworden. In zijn boek gaat hij op zoek naar wat de stad zo uniek en verleidelijk maakt. Alle onderwerpen komen wel aan bod: de skyline, de verslavende energie van de stad, de enorme woonlasten, de trends, de gentrificatie en de grote verschillen tussen arm en rijk. Krijg een uniek kijkje in het leven van een Nederlandse New Yorker.
Prijs: € 10
Koop hier New York, de gedroomde stad
Summer in the City
Soms is een fictie boek dat zich afspeelt in New York ook leuk om te lezen. En nu is mij verteld dat Summer in the City van Alex Aser een goede optie is! Elle krijgt een unieke kans: het script schijven voor een grote film die zich afspeelt in New York. Alleen maakt haar writer’s block het bijna onmogelijk. De filmstudio regelt een appartement voor Elle in New York en dan leert ze haar nieuwe buurman kennen. Hun gespannen relatie brengt onverwachte inspiratie.
Prijs: € 18,99
Koop hier Summer in the City