New York zeehonden en vogels boottocht
Koop tickets nu
Tijdens de New York zeehonden en wildlife boottocht, verlaat u de stad en gaat op naar de natuur. In de wintermaanden, vaart u richting de Swinburne en Hoffman eilanden, waar in deze periode veel dieren zich verzamelen. Hoogstwaarschijnlijk dat u zeehonden en vogels spot. In de zomermaanden kunt u verschillende eilanden in de East River ontdekken, welke voor veel vogelsoorten een toevluchtsoord zijn. Een gids vertelt u onderweg meer over de fauna rondom New York.
Boek de East River wildlife boottocht hier
Eric's Index
Wildlife op de East River
Vaar mee op een jacht tijdens zonsondergang om vogels te spotten. De boot vertrekt vanaf Chelsea Piers en vaart langs Lower Manhattan onder de Brooklyn Bridge door, zo de East River op. Onderweg kunt u dus genieten van het uitzicht op de skyline. U vaart naar Belmont Island, Roosevelt Island, Mill Rock en North and South Brother Islands. Dit is de plek waar veel verschillende vogelsoorten in de zomerperiode leven. De gids vertelt u onderweg van alles over New York en de dieren.
Praktische Informatie
De kans om veel vogels te spotten is in de zomer het grootste, daarom is deze boottocht alleen tijdens de zomermaanden beschikbaar.
- Duur: ongeveer 3 minuten
- Vertrekpunt: Chelsea Piers
Boek de East River wildlife boottocht hier
Zeehonden spotten in New York
Stap aan boord van een luxe jacht in stijl van de jaren 20. Vaar voorbij de skyline van Manhattan, kom langs het Vrijheidsbeeld en vaar onder de Verrazzano Bridge richting open zee. Voor de kust zijn twee eilanden te vinden: Hoffman Island en Swinburne Island. Deze eilanden zijn in de winter de bestemming voor zeehonden en het hele jaar door is het een broedplaats voor vogels.
Hierdoor is de kans groot, dat u samen met de gids en een verrekijker, verschillende dieren kunt spotten. Natuurlijk zijn het dieren, dus er kan niet gegarandeerd worden of u de dieren daadwerkelijk zult zien. U kunt ook naar buiten gaan voor een ongelimiteerd uitzicht over de kust van New York. Nadat u rondom de eilanden gevaren heeft keert de boot terug richting Manhattan.
Praktische Informatie
Omdat de zeehonden alleen in de wintermaanden te zien zijn op Hoffman Island en Swinburne Island, is de cruise alleen in deze periode beschikbaar.
- Duur: ongeveer 2 uur en 45 minuten
- Vertrekpunt: Chelsea Piers
Boek de New York zeehonden en wildlife boottocht hier
Ontdek natuur rondom New York
Doordat er een natuurgids aan boord aanwezig is, leert u van alles over de flora en fauna rondom New York. U kunt binnen zitten en genieten van het uitzicht door de grote glazen ramen. Tijdens de bijna 3 uur durende boottocht krijgt u een gratis drankje en een hapje aangeboden. Mocht u nog iets willen, dan kunt u dit bestellen.
Was dit artikel nuttig? Raad het aan door mij een beoordeling te geven: